Intencje 06.05.2018 – 20.05.2018

 

 

VI Niedziela Wielkanocy06.05.2018-

 8:30 + Andrzej, Kazimiera, Jan z r. Skulskich

11:00 + Franciszek Perdun (12r.), zm. z r. Stachurów i Perdunów

17:00 Poświęcenie pól, ogrodów, zabudowań –Wólka Panieńska  

18:00 + Bolesław Lubaś (12r.), Franciszka (k), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

 

Poniedziałek –07.05.2018

 7:00 + Zofia Namroży (4r.)

18:00  + Tadeusz, Aniela, Konstanty

 

Wtorek 08.05.2018

 7:00 Imieninowa w intencji Stanisława

18:00 + Stanisława(k) i Stanisław Rozkres (imennowa), zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

 

Środa – 09.05.2018

 7:00

18:00  W intencji zm. z Kół Różańcowych

 

Czwartek 10.05.2018

18:00 + Lukasz Włodarczyk

 

Piątek – 11.05.2018

7:00

18:00 + Jan Gontarz (10r.), Danisława Gontarz, zm. z r. Gontarzów, Pawelców, Czyżewskich i Sowów

 

Sobota  – 12.05.2018

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla syna

18:00 + Aniela Kycko

 

VII Niedziela Wielkanocy13.05.2018-

8:30 + Paweł Kulas, Bronisława (k)

11:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach MB Fatimskiej – dziękczynna za łaski od Maryi

 

Poniedziałek –14.05.2018

 7:00 + Helena Wróblewska (1dz.)

18:00  + Emilia Soroka (zam. syn Mieczysław)

 

Wtorek 15.05.2018

 7:00 + Helena Wróblewska (2dz.)

18:00 + Zofia i Franciszek Kowalczuk, Aniela i Jan Kycko, Bronisław Dziura

 

Środa – 16.05.2018

 7:00 + Helena Wróblewska (3dz.)

18:00 + Feliks i Stanisława (k) Żuk, Edward Ulanowski, Marcin i Katarzyna

 

Czwartek 17.05.2018

18:00 + + Helena Wróblewska (4dz.)

 

Piątek – 18.05.2018

7:00+ Helena Wróblewska (5dz.)

18:00 + Łukasz Włodarczyk (urodzinowa)

 

Sobota  – 19.05.2018

7:00 + Jolanta Prusińska (1r.), Jan i Wiktoria Stanisławscy, Aniela Chwedczuk

18:00 + Helena Wróblewska (6dz.)

18:00 + Leszek, Mieczysław i Eleonora

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego20.05.2018-

 

 8:30 Ku czci Ducha Świętego i dziękczynna za łaski i o Jego dary dla Anny i całej rodziny

11:00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 + Helena Wróblewska (1dz.)