Ogłoszenia 13 maja 2018

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13 maja 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres ukazywania się Zmartwychwstałego i umacniania w wierze Apostołów, pomaga nam lepiej zrozumieć zapewnienie Jezusa: idę do Ojca przygotować wam miejsce.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18:00. Dzisiaj też dzieci przed I Komunią św. po Mszy św. o godz. 11:00 mają próbę śpiewu. Za tydzień o godz. 11:00 I Komunia św., informuję że część miejsc będzie zarezerwowana na tej Mszy św. dla rodziców dzieci.

 

  1. Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie na zakończenie nabożeństwa majowego odprawiamy nowennę do Ducha Świętego. Nabożeństwo majowe w kościele o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 10:30

 

  1. Rektor Kościoła św. Katarzyny w Zamościu, zaprasza w sobotę 19 maja o godz. 11:00 na uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli. Od 14 maja odpust poprzedzi Modlitewne Jerycho. Szczegóły w tablicy informacyjnej.

 

  1. Składam podziękowanie:
  • Za sprzątanie kościoła: Zofia Sołoducha, Katarzyna Lachowska i wystrój w kwiaty Pani Barbarze Siekierda. Na następną niedzielę proszę o przygotowanie kościoła rodziców dzieci pierwszokomunijnych.  

 

  1. Na stoliku tygodnik „Niedziela”. Intencje mszy św. są wypisane na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej. Solenizantów i jubilatów niech Pan Jezus obdarza łaską swojej miłości.

 

Zapowiedzi przedślubne I:

  1. Sławomir Kania , kawaler, zam. Jatutów, par. tutejszej

   Barbara Górnik, panna, zam. Zamość, par. Katedralna

 

2.Przemysław Kozłowski, kawaler, zam. Wólka Panieńska, par. tutejszej

  Monika Święcicka, panna, zam. Lublin, par. św. Urszuli Leduchowskiej