Modlitwa Wypominkowa

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH- 1 LISTOPADA:

Msze święte – godz. 8:30 i  11:00

DZIEŃ ZADUSZNYCH

– 2 LISTOPADA:

Msze święte – godz. 9:00 i  18:00

 

Modlitwa wypominkowa za zmarłych w listopadzie.

Parafii Matki Bożej Bolesnej w Wólce Panieńskiej.

 

OD 3 DO 28 LISTOPADA (Z WYJ. NIEDZIEL) GODZ. 18:00 – NIESZPORY I MSZA ŚW.

Karty wspominkowe (czytelnie wypełnione) z imionami i nazwiskami polecanych modlitwom zmarłych składamy w przekazanych kopertach na tacę lub do zakrystii przed wyznaczoną datą ( jeśli nam termin nie odpowiada wstawiamy swój).

Ofiary złożone w związku z wypominkami są zarazem ofiarami miesięcznymi na ocieplenie kościoła. Zadbajmy by tą jedną godzinę w miesiącu listopadzie ofiarować w intencji naszych zmarłych. Postarajmy się wziąć udział w tej, praktykowanej od pokoleń, modlitwie kościoła jako wyraz naszej pamięci i pomocy zmarłym, a zarazem w tajemnicy świętych obcowania przyzywając ich wstawiennictwa w naszych intencjach.