INTENCJE MSZALNE 25.08-01.09.2019

INTENCJE MSZALNE

25.08-01.09.2019

Niedziela – 25.08.2019

8:30 Dziękcz.- błag. o Boże błog. dla Anny i Łukasza w 5 r. ślubu

8:30 + Tadeusz Podgórny (30dz. )

11:00 + Antonina Duda (9r.), Maria i Władysław Piluś

11:00 W 35r. ślubu Janusza i Izabeli

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

Poniedziałek –Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26.08.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Dziękczynna za syna Andrzeja

Wtorek– 27.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Zygmunt Kokoć, zm. z r. Kokociów, Stanisław Dworniczak

Środa – 28.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Jan Niezgoda, zm. z r. Niedzielaków

Czwartek –29.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Imieninowa i urodzinowa – Sabina Soroka

Piątek – 30.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

7:00 + Elżbieta Kozłowska, zm. z r. Kozłowskich, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

Sobota – 31.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Anna Tukiendorf (22r.), Władysław Tukiendorf (51r.), zm. z r. Tukiendorf (intencja od rodziny)

Niedziela – 01.09.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Anna Andrzejewicz (15r.)

12:00 + Mieczysław Ponachajba (od wnuczek Sylwii i Agaty)

18:00 + Patryk Pyś, zm. z r. Pysiów i Zasuwów, za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek– 02.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

9:30 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Marianna i Antoni Bamburski

Wtorek– 03.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Roman Zasuwa (od rodzin: Brzyckich, Grymuza, Alicja Kokoć, Kania, Pawełczuków)

Środa – 04.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

Czwartek –05.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Roman Zasuwa (od Lucyny i Mariana Gil, Zofii Palonka)

Piątek – 06.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Z okazji 11 urodzin Michała

Sobota – 07.07.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Za zmarłych polecanych modlitwom wspominkowym

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

Niedziela – 08.09.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian

18:00 + Krystyna Lupa (od synowej z rodziną)