OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś jest pierwsza niedziela października. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Spróbujmy na nowo odkryć różaniec we wspólnocie parafialnej i w zaciszu domowego Kościoła. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 9:30. Dzisiaj wyjątkowo ze względu na dzień modlitwy za Ojczyznę procesja różańcowa po Mszy św. o godz. 10:00. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Dzisiaj po procesji spotkanie dla rodziców przed bierzmowaniem.

2. W niedzielę, 13 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe w ich intencji o godz. 9:30 i Mszę Świętą o godz. 10:00.

3. W poniedziałek za tydzień 14 października o godz. 18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie.

4. W tym tygodniu spotkania:

  • w piątek o godz. 17:00 spotkania dla ministrantów i kandydatów

  • Dziś na Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie różańców przed I Komunią św. , a po niej spotkanie dla rodziców przed I Komunią świętą i komunią rocznicową,

5. Składam podziękowanie za ofiary na budowę kościoła

  • Składane w kopertach jak i te które wpływają na konto parafialne, również złożone na tacę z dzisiejszej niedzieli budowlanej

  • za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielą, oraz za kwiaty. Proszę na najbliższą sobotę osoby z kolejki.

6. Dzisiaj dodatkowa zbiórka do puszek na Caritas. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela” oraz na przyszły rok kalendarze KRZ po 6zł. Intencje mszy św. są wypisane na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej. Opiece Królowej różańca św. polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia.