Intencje 09.02.2020 – 23.02.2020

 

Niedziela – 09.02.2020

  8:00 + Ewa Rzeżawska ( od Stanisław Mojsses z rodziną )

10:00 + Łukasz Dużyński (7r.)

12:00 + Marian Zawrotniak, zm. z r. Świergoniów: Leokadia, Jan, Stanisław

12:00 + Jan Węgliński (5r.), Anna Węglińska (13r.)

18:00 + Marianna Szymańska (1r.)

 

Poniedziałek – 10.02.2020

  7:00 + Jerzy Szast (od Łukasza Car z żoną, Edward Car z żoną)

18:00 + Mieczysław

 

Wtorek– 11.02.2020

  7:00 + Jerzy Szast (od rodziny Łukaszczuków)

18:00 + Jerzy Szast (od r. Pawełczuk, Grymuza, Brzycki, Soroka, Kania)

 

Środa–  12.02.2020 

  7:00 + Jadwiga Blonka (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Swatowskich)

18:00 + Elżbieta Korkosz

 

Czwartek –13 .02.2020

  7:00 + Ryszard  Zawrotniak (30dz.)

18:00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o Opaczność Bożą, łaskę zdrowia i darów Ducha Świętego na wypełnienie woli Bożej dla Dominika z okazji urodzin 

18:00 + Bogdan Wicha (2r.), zm. z r. Wichów

 

Piątek – 14.02.2020

  7:00 + Lucyna Gniwek

18:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Momotów)

18:00 + Czesław Radziewicz (10r.)

 

Sobota – 15.02.2020

  7:00 + Albina Mołdoch (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sachajko, Tadeusza Kuśmierza)

 

Niedziela – 16.02.2020

  8:00 + Jan Gramatyka (6r.), zm. z r. Gramatyków

10:00   Dziękczynna w 3 r. urodzin Madzi , z prośbą o dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej

12:00 + Teresa Malec (6 r. ), Edward Malec

12:00 + Jerzy Szast (od siostry Jadwigi z Łabuń)

18:00 + Piotr Gwiazdowski (30r.) Hipolit (28r.)

 

Poniedziałek – 17.02.2020

  7:00 + Jerzy Szast (od Sołtysa i Rady Sołectwa Jatutów)

18:00 W 23 r. urodzin Kacpra

18:00 + Jerzy Szast (od byłych i obecnych członków KGW w Jatutowie)

 

Wtorek– 18.02.2020

  7:00 + Jerzy Szast (od Przewodniczącego Rady Gminy Zamość V i VI kadencji Jerzy Bondyra wraz z Radnymi)

18:00 + Jerzy Szast (od Wójta, Rady Gminy Administracji Gminy Zamość))

 

Środa–  19.02.2020 

  7:00 + Eugeniusz Lupa ( od rodziny Juszczaków)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sierierdów i Kapłonów)

18:00 W 38 r. urodzin Wiesławy

 

Czwartek –20 .02.2020

  7:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kierepków i Pupców)

18:00 + Ewa Rzeżawska (2msc.)

 

Piątek – 21.02.2020

  7:00 + Eugeniusz Lupa (od Adama Lupy i rodz. Konstantynowicz)

18:00+Jadwiga Blonka i jej brata Jana Sagana (od Zofii Kołodziejczuk z Łabuń)

 

Sobota – 22.02.2020

  7:00 + Marian Emerle (18r.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (30dz.)

18:00 W 20 r. urodzin Aleksandry

 

Niedziela – 23.02.2020

  8:00 + Ela Ziemniak

10:00 + Wanda i Jan Drzygało, Halina i Andrzej Graboś

12:00 + Janina Struzik(2r.), Stanisław Struzik, zm. z r. Kowalskich

12:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża dla Hanny Mróż z racji chrztu św.

18:00 + Jerzy Szast – od rodziny Juszczaków

18:00  W 18 r. urodzin Arlety – o Boże błog., opiekę Matki Bożej