Intencje 23.02.2020 – 09.03.2020

 

 

Niedziela – 23.02.2020

  8:00 + Ela Ziemniak

10:00 + Wanda i Jan Drzygało, Halina i Andrzej Graboś

12:00 + Janina Struzik(2r.), Stanisław Struzik, zm. z r. Kowalskich

12:00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża dla Hanny Mróz z racji chrztu św.

18:00 + Jerzy Szast – od rodziny Juszczaków

18:00  W 18 r. urodzin Arlety – o Boże błog., opiekę Matki Bożej 

 

Poniedziałek – 24.02.2020

  7:00 + Helena Wołoszyn (21r.), Tadeusz, Stanisława (k), Jan, Grzegorz

18:00 + Jerzy Szast (od Rady Parafialnej)

 

Wtorek– 25.02.2020

  7:00 + Adolf Wróbel (10r.), Czesława (k) Wróbel

18:00 + Irena Juszczak (2r.)

18:00 + Jan Kycko

 

Środa Popielcowa–  26.02.2020 

  8:00 + Jerzy Szast (od rodziny Jurczaków)

18:00 + Helena Wrona (34r.), zm. z r. Wronów i Furmańczuków

 

Czwartek –27 .02.2020

  7:00 + Jerzy Szast (od Teresy Gil i rodziny Słotwińskich)

18:00 + O miłosierdzie Boże dla śp. Tomasza Oziomek (29r.), zm. z r. Oziomek, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Marian Emerle (18r.)

 

Piątek – 28.02.2020

  7:00 + Eugeniusz Lupa (od Doroty, Teresy i Ani))

18:00+ Wiesław Żuk, Marcin, Katarzyna Winiarscy

18:00 + Leonia Saputa (3r.), Jan, Jarosław, Tomasz, Ewa z r. Saputów

 

Sobota – 29.02.2020

  7:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Wróblów)

18:00 W 1 r. urodzin Kaspiana, o Boże błog. , zdrowie

Niedziela – 01.03.2020

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

  8:00 + Julianna, Hipolit Siekierda, Janina, Feliks Jarzownik

10:00 + Jan Pyś (42r.), zm. z r. Pysiów i Zawrotniaków

12:00 + Marek Szykuła (7r.), Anna Paluchowska, zm. z r. Szykułów

18:00 + Jerzy Szast (od brata Zdzisława i syna chrzestnego Bogdana)

 

Poniedziałek – 02.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

18:00 + Jerzy Szast (od Dyrektora i całej społeczności ZSPiP w Kalinowicach)

 

Wtorek– 03.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Suchara (12r.)

 

Środa–  04.03.2020 

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa i za Jego wstawiennictwem o łaskę pokoju serca i Opaczność Bożą dla Heleny z okazji imienin

 

Czwartek – 05.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów r. Machometa, Gumiela i Lupa)

 

Piątek – 06.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów Całków i Sapuków)

 

Sobota – 07.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 Intencja Kółka Różańcowego

18:00 Elżbieta Piłat

 

Niedziela – 08.03.2020

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

  8:00 + Kazimiera, Józefa (k), Stefan, Barbara z rodz. Szyprów

10:00   W 100 lecie urodzin : Dziękczynno-błaga.

12:00 + Czesław Szykuła, zm. z r. Szykułów i Jachtomów 

12:00  W 90 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o błog. dla Romana

18:00 + Eugeniusz Lupa (od Andrzeja i Katarzyny Suchowierzch )