Intencje 08.03.2020 – 22.03.2020

 

Niedziela – 08.03.2020

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

  8:00 + Kazimiera, Józefa (k), Stefan, Barbara z rodz. Szyprów

10:00 + Czesław Szykuła, zm. z r. Szykułów i Jachtomów  

12:00 W 100 lecie urodzin Marianny Cyc: dziękczynno-błagalna

12:00  W 90 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o błog. dla Romana

18:00 + Eugeniusz Lupa (od Andrzeja i Katarzyny Suchowierzch )

 

Poniedziałek – 09.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

18:00 + Irena Turczyn (od sąsiadów)

 

Wtorek– 10.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 O Boże błogosławieństwo  dla rodziny

 

Środa–  11.03.2020 

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Juszczak (16r.)

18:00 + Jerzy Szast (od Sołtysów Gminy Zamość)

 

Czwartek – 12.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Szykułów)

 

Piątek – 13.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Antoni Góra (33r.), Aniela, Marian, Jan

18:00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o opaczność Bożą, opiekę Maryi , łaski zdrowia i pokoju serca dla Bożeny Berus z okazji imienin oraz o radość wieczną w niebie dla śp. Krystyny Miksa we wspomnienie imieninowe

 

Sobota – 14.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od wnuków)

 

Niedziela – 15.03.2020

  8:00 + Zm. z r. Dębskich: Aniela, Józef, Mirosław, Lucjan, Ewelina

  8:00 + Franciszka (k) -12r., Wacław, Jan

10:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

12:00  Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii Hulak z okazji 94urodzin

12:00 + Genowefa Sokołowska (10r.), zm. z r. Sokołowskich i Nieciów

18:00 + Władysław Łasocha 

 

Poniedziałek – 16.03.2020

  9:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

11:00  Za Parafian

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Machometów i Kołtunów)

18:00 + Aniela, Czesław w rocz. śmierci

 

Wtorek– 17.03.2020

  9:00 + Maria Haperszajd (greg.)

11:00 + Irena Turczyn (od Dyrekcji ZSPiP w Kalinowicach)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Majdanów i Kwarcianych)

 

Środa–  18.03.2020 

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od Czesławy Łukaszczyk z rodziną)

 

Czwartek – 19.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

18:00 Dziękczynna św. Józefowi za wypraszane łaski i o dalszą jego opiekę nad rodziną z Domu św. Józefa, nad Parafią i jej kapłanami Janem i Adamem

 

Piątek – 20.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00+Eugeniusz Lupa (od przyjaciół ze wspólnoty Odnowy wDuchu Świętym)

18:00 + Ewa Rzeżawska (3msc.)

 

Sobota – 21.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od przyjaciół z grupy Ani)

18:00 + Lucjan, Karolina i Józef z r. Kawalców

 

Niedziela – 22.03.2020

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

  8:00 + Helena Chwaleba (21r.)

10:00 + Konrad (5r.), zm. z r. Szprengierów i Tomalów

12:00 + Mieczysław Ponachajba (1r.), Franciszka (k), Paweł

18:00 + Antonina (k) Wróbel, Karol, Adol, Czesława (k)