Ogłoszenia 15 marca 2020

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15 marca 2020

1. Komunikat ks. Biskupa. Witamy w naszej wspólnocie ks. Mariusz Skakuja dyrektora Katolickiej SP im. Św. Ojca Pio w Zamościu. Dziękujemy za posługi słowa w naszej Parafii w ramach dzisiejszej niedzieli. W związku z komunikatem ks. Biskupa Mariusza odwołujemy rekolekcje w poniedziałek i we wtorek. Jutro nie ma też Mszy św. z modlitwami o uzdrowienie. Msza św. w tygodniu wg. stałego porządku 7:00 i 18:00. Przypominam jest cały dzień otwarty przedsionek kościoła, zapraszam na osobistą modlitwę. Służymy posługą sakramentalną przed Mszami świętymi i jesteśmy do dyspozycji na wasze wezwanie.

2. Na msze św. w niedzielę za tydzień proszę zapisywać się telefonicznie w sobotę jak w dniu wczorajszym. Informacja na stronie internetowej i na facebooku.

3. Trwajmy w wielkopostnych dobrych postanowieniach, a szczególnie starajmy się rozważać mękę Pańską podczas wspólnej modlitwy rodzinnej. Droga krzyżowa w kościele w piątek o godz. 17:30, a gorzkie żale w niedziele o godz. 17:30.

4. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Papież Pius IX w 1870 roku ogłosił go patronem Kościoła powszechnego i rodzin chrześcijańskich.

5. Składam podziękowanie

• za ofiary na budowę kościoła wpływające na konto parafialne z przeznaczeniem na porycie kosztów wykonanych głównych drzwi do przedsionka kościoła.
  • za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielą. Proszę o przygotowania kościoła na następną niedzielę osoby z kolejki.

Przy wyjściu z kościoła na stoliku można nabyć przygotowane przez Caritas po 5 zł baranki wielkanocne i pascha liki oraz po 6zł  tygodnik Niedziela. Intencje mszy św. są wypisane na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej. Pamiętamy w modlitwie, proszą dobrego Boga o oddalenie od nas epidemii i wspierajmy chorych oraz tych, którzy nimi się opiekują.