Intencje 22.03.2020 – 05.04.2020

 

 

Niedziela – 22.03.2020

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

  8:00 + Helena Chwaleba (21r.)

10:00 + Konrad (5r.), zm. z r. Szprengierów i Tomalów

12:00 + Mieczysław Ponachajba (1r.), Franciszka (k), Paweł

12:00 Urodzinowa córki Dominiki, o zdrowie duszy i ciała i jej rodziny

18:00 + Antonina (k) Wróbel, Karol, Adol, Czesława (k)

 

Poniedziałek – 23.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

18:00 + Kazimierz Weremczuk (10r.)

 

Wtorek– 24.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00   W 60 r. urodzin Grażyny: dziękczynno-błagalna za wszelkie potrzebne łaski z prośbą o błog. od Boga

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kołaszewskich)

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego -Środa–  25.03.2020 

  8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

  8:00 + Stanisława (k) Łygas (40r.)

18:00 + Małgorzata Greszta 910r.)

18:00 Przez Fiat Maryi o opatrzność Bożą przez miłosierdzie Boże o łaskę potomstwa dla małżeństwa Moniki i Kamila

 

Czwartek – 26.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Franciszka (k) Lubaś (5r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

 

Piątek – 27.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 +Stanisław Kukiełka (3r.)

18:00 + Edward Kuśmierz (22r.), Genowefa i Wiesław

 

Sobota – 28.02.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Helena Piłat (42r.)

18:00 + Marek Kołaszewski (13r.), zm. z r. Kołaszewskich

 

Niedziela – 29.03.2020

  8:00 + Władysław Popławski {16r.)

  8:00 + Franciszek i Halina Cyc

10:00 + Ryszard Stroczyński (3r.)

12:00 + Edward Szwal 

12:00   Za Parafian

18:00 + Maria Haperszajd (greg.)

 

Poniedziałek – 30.03.2020

  7:00 + Maria Haperszajd (greg.) 

18:00 + Eugeniusz Lupa (od pracowników sklepu DC i piekarni Jutrzenka)

18:00 + Anna Machałek (31r.), zm. z r. Machałków i Gresztów

 

Wtorek– 31.03.2020

  7:00 + Irena Turczyn (od pracowników sklepu nr 10)

18:00 + Emilia Soroka (2r.), zm. z r. Soroków i Petryków, Nadzieja Sachajko (3r.), zm. z r. Sachajków i Kupiczów 

 

Środa–  01.04.2020 

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Ku czci przeczystego Serca św. Józefa przez Jego wstawiennictwo o łaski zdrowia w Opaczności Bożej i opieki Maryi dla Ryszarda Ożga z okazji imienin

 

Czwartek – 02.04.2020

  7:00 + Irena Turczyn (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek – 03.04.2020

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Wiktoria (w rocz. śmierci), zm. z r. Lupów, Siciechowiczów, Bałów, Sałków i Durasów

 

Sobota – 04.04.2020

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00  Intencja Kółka Różańcowego

 

Niedziela – 05.04.2020

  8:00 + Eugeniusz Juszczak (8r.), zm. z r. Durasów

  8:00 + Feliksa (k), Karol z rodz. Szatałów

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Władysław Juszczak, Maria, Józefa (k)

12:00   Za Parafian

18:00 + Janina Mielniczek (1r.)