Intencje 19.04.2020 – 03.03.2020

 

Niedziela Miłosierdzia – 19.04.2020

  8:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Henryk Wilkiewicz (15r.), rodziców z obojga stron: Jana i Leokadię, Pawła i Katarzyna

11:00 + Janina (1r.), Jan Momot

12:00 + Zenon (19r.) Krupa i Anna

15:00 Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego ze Mszą św. w int. ustania pandemii korona wirusa.

  + Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Anny i Ryszarda

18:00 + Jadwiga (39r), Stanisław (7r.) Marcola

 

Poniedziałek – 20.04.2020

  7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bieleckich z dziećmi i całą rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jan Bednarz (3r.)

 

Wtorek– 21.04.2020

  7:00 + Izabela Szarafin (od Jan Smutniaka z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Środa–  22.04.2020 

  7:00 + Izabela Szarafin (od koleżanek z klasy: Hanny Szczupak i Urszuli Gontarz)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Czwartek – 23.04.2020

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Lucjan Koman (25r.), zm. z r. Koman

 

Piątek – 24.04.2020

  7:00 + Henryk Turczyn (od córki Stanisława (k) z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Sobota – 25.04.2020

  7:00 + Krzysztof Kostek (od Dariusza Wilkiewicza z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

III Niedziela Wielkanocna- 26.04.2020

  8:00 + Michał Łygas (63r.), Jan, Bronisław

  8:00 + Tadeusz Lupa (5r.), Anna Lupa

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.) 

12:00  Z okazji 25 r. ślubu Beaty i Tadeusza Boguckich o błog. Boże, potrzebne łaski

12:00 Z okazji 25r. ślubu Jarosław i Dorota Zaborowscy i w 51 r. ślubu Bronisław i Wanda Oluchowie , o błog. Boże i potrzebne łaski

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (1r. śm.)

 

Poniedziałek – 27.04.2020

  7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Wancisiewiczów z Józefowa)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Wtorek– 28.04.2020

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00  W 30r. ślubu Janusza i Ewy

 

Środa–  29.04.2020 

  7:00 + Izabela Szarafin (od  rodziny Nowaków z Józefowa ) 

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00  W intencji Małgorzaty w 33 r. urodzin

 

Czwartek – 30.04.2020

  7:00 + Irena Turczyn ( od sąsiadów –rodzina Grabowskich)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek – 01.05.2020

  7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota – 02.05.2020

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

  7:00 + Izabela Szarafin (30dz.)

18:00 + Zofia Mołodeńko

18:00 Int. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od Kół Różańcowych

 

IV Niedziela Wielkanocna- 03.05.2020

  8:00 + Tadeusz Dziuba (3r.)

  8:00 + Tomasz, Genowefa Czerniak, Karol, Feliksa Szatała

10:00 + Franciszek Perdun (14r.), zm. z r. Stachurów, Perdunów

12:00  Patryk Pyś (8r.), za dusze czyśćcu cierpiące

18:00 + Jarzy Szast (greg.)