Intencje 03.05.2020 – 17.05.2020

 

IV Niedziela Wielkanocna- 03.05.2020

  8:00 + Tadeusz Dziuba (3r.)

  8:00 + Tomasz, Genowefa Czerniak, Karol, Feliksa Szatała

10:00 + Franciszek Perdun (14r.), zm. z r. Stachurów, Perdunów

12:00  Patryk Pyś (8r.), za dusze czyśćcu cierpiące

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Poniedziałek – 04.05.2020

  7:00 + Krzysztof Kostek (od Jerzego Soroka z rodziną)

  7:00 + Helena (2r.) z prośbą o Boże miłosierdzie

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Stanisławy i Zygmunta Tukiendorf)

 

Wtorek– 05.05.2020

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Bronisław Tukiendorf (w rocz. śmierci)

 

Środa–  06.04.2020 

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Tukiendorf z Magdalena i Łukaszem)

18:00  Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa. O opiekę nad Moniką, o dar potomstwa.

 

Czwartek – 07.05.2020

  7:00 + Krzysztof Kostek (od Józefa Soroka, rodzina Grymuza i Brzycki)

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Krzysztof Bednarczuk (30dz.)

18:00  W intencji kapłanów: ks. Jana, ks. Adama, ks. prof. Tadeusza i O. Roberta (intencja od Apostolatu Margaretek)

 

Piątek – 08.05.2020

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bednarz i Magryta)

18:00 Rez. 

 

Sobota – 09.05.2020

  7:00 + Krzysztof Kostek (od rodziny Piskorów)

18:00 + Cecylia Tyszko (30dz.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

V Niedziela Wielkanocna- 10.05.2020

  8:00 + Jarzy Szast (greg.)

10:00 + Bolesław Lubaś (14r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

12:00 Dziękczynna za ofiarodawców i budowniczych kapliczki w Jatutowie II

12:00 + Jarzy Szast (od syna chrzestnego Piotra z Krakowa) 

18:00 + O życie wieczne dla Łukasza Włodarczyka w 33 r. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 11.05.2020

  7:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Pintal z mężem)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek– 12.05.2020

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Aniela Kycko

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa–  13.05.2020 

  7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Henryk Turczyn (30dz.)

18:00  Ku czci Matki Bożej Fatimskiej, o tryumf Jej Niepokalanego Serca jako dziękczynna od Anny za otrzymane łaski 

 

Czwartek – 14.05.2020

  7:00 + Cecylia Tyszko (od Leokadii i Andrzeja Górskich)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek – 15.05.2020

  7:00 + Tadeusz Bielak (od sąsiadów Genowefa Lupa, Całka, Gumiela i Sołoducha)

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota – 16.05.2020

  7:00 + Cecylia Tyszko (od Pracowników Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

VI Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020

  8:00 + W intencji Krzysztofa Bednarczuka (od sąsiadów r. Waszczak)

10:00 + Henryk Turczyn (od rodziny Szykułów)

12:00 + Piotr Jabłoński (8r. śm.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)