Intencje 10.05.2020 – 24.05.2020

 

 

V Niedziela Wielkanocna- 10.05.2020

  8:00 + Jarzy Szast (greg.)

  8:00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski o cudowne uzdrowienie dla Michała i o zdrowie dla Krzysztofa.

10:00 + Bolesław Lubaś (14r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

12:00 Dziękczynna za ofiarodawców i budowniczych kapliczki w Jatutowie II

12:00 + Jerzy Szast (od syna chrzestnego Piotra z Krakowa) 

18:00 + O życie wieczne dla Łukasza Włodarczyka w 33 r. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 11.05.2020

  7:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Pintal z mężem)

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Wtorek– 12.05.2020

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Aniela Kycko

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Środa–  13.05.2020 

  7:00 + Jerzy Szast (greg.)

18:00 + Henryk Turczyn (30dz.)

18:00  Ku czci Matki Bożej Fatimskiej, o tryumf Jej Niepokalanego Serca jako dziękczynna od Anny za otrzymane łaski 

 

Czwartek – 14.05.2020

  7:00 + Cecylia Tyszko (od Leokadii i Andrzeja Górskich)

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Piątek – 15.05.2020

  7:00 + Tadeusz Bielak (od sąsiadów Genowefa Lupa, Całka, Gumiela i Sołoducha)

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Sobota – 16.05.2020

  7:00 + Cecylia Tyszko (od Pracowników Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu)

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

VI Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020

  8:00 + W intencji Krzysztofa Bednarczuka (od sąsiadów r. Waszczak)

  8:00 + Czesława (k) Dziwura (7r.)

10:00 + Henryk Turczyn (od rodziny Szykułów)

12:00 + Piotr Jabłoński (8r. śm.)

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Poniedziałek – 18.05.2020

  7:00 + Andrzej Hejzner, Jan Burda

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Wtorek– 19.05.2020

  7:00 + Maria, Tomasz, Zenon, Stanisław, Mirosław i Grzegorz Łasocha

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Środa–  20.05.2020 

  7:00 + Ewa Rzeżawska (5msc.)

18:00 + Jerzy Szast (greg.) 

 

Czwartek – 21.05.2020

  7:00 + Mieczysław Bondyra (2r.)

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Piątek – 22.05.2020

  7:00 

18:00 + Jerzy Szast (greg.)

 

Sobota – 23.05.2020

  7:00 + Jerzy Szast (greg.)

18:00 + Antoni Chwedyk (31r.)

 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela –24.05.2020

  8:00 + Jerzy Szast (od siostrzeńca Krzysztofa)

  8:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

10:00 + Regina, Mieczysław Tomicki

12:00 + Jan Bamburski, Zofia, Janusz Bochenko

18:00 + Jerzy Szast (greg.)